Daudzi pokera spēlētāji, arī tie, kuri vinnē, mēdz pazaudēt savu interneta pokera spēles kapitālu. Par spīti veiksmes pilnām nedēļām un mēnešiem, pietiek tikai ar vienu vai divām neveiksmīgām sesijām, lai sabojātu visu progresu. Pārsteidzoši ir tas, ka tie, kuri pazaudē naudu, spēlējot pokeru klātienē, nespēj saglabāt spēlē iemaksāto naudu.

Kā saglabāt pokera kapitālu, spēlējot tiešsaistē

Ja spēlētājs nemainīgi spēj uzvarēt, spēlējot klātienē, pastāv augsta iespējamība, ka arī pokers online vainagosies ar peļņu.

Diemžēl, lai gūtu veiksmi, spēlējot pokeru internetā, nepieciešama stingrāka sevis disciplīna un kontrole nekā, spēlējot “dzīvajā”. Jāņem vērā, ka pretinieki ir spēcīgi, spēles temps ir ātrs un neviens neredz to, ka tu kļūsti dusmīgs vai nervozs.

Ja tu esi prasmīgs pokera spēlētājs un spēj nopelnīt naudu caur šo spēli, taču tik un tā nespēj saglabāt kapitālu, iespējams tev jāņem vērā šie padomi.

  • Spēlē, nepārsniedzot savu pieļaujamo kapitālu.

Šis ir pirmais un arī svarīgākais noteikums, kas jāievēro, spēlējot pokeru online – nepārsniedz summu, kuru esi atvēlējis spēlēšanai. Kādēļ? Tāpēc, ka tev ir ierobežots kapitāls un tu spēlē pret visiem pārējiem pokera pasaules dalībniekiem, kas veidot bezgalīgu kapitālu. Ja tev paveiksies, tu no sava ieguldījuma atpakaļ saņemsi pozitīvu ieguvumu. Ja vēlies saglabāt savu kapitālu, katrā reizē izspēlē ne vairāk kā 5% no summas, kas tev ir kopumā.

  • Pārstāj nemitīgi pārbaudīt savu atlikumu.

Ja tu seko pirmajam noteikumam un spēlē sevis noteiktās summas robežās, pastāv ļoti minimāls risks, ka tu nonāksi pilnīgā bankrotā.

Spēlējot pokeru internetā ar žetoniem, nevis naudu, tev nav visu laiku jādomā par summu, kāda tev atlikusi, tādējādi ļaujot tev veltīt visas domas spēles analīzei un gājienu plānošanai. Savukārt, spēlējot pokeru, kur likmes tiek liktas īstā naudā, spēlētāji nereti sāk pārāk bieži pārbaudīt atlikumu, skaitot katru centu un zaudējot fokusu uz galveno – spēli. Protams, ja tu vinnē, tas tevi motivē un uzmundrina savukārt zaudējuma situācijās tas negatīvi ietekmē tavu spēles garu. Un tas nozīmē, ka, nemitīgi pārbaudot to, cik naudas atlicis, tu vairāk domāsi un analizēsi, cik esi zaudējis, nevis koncentrēsies uz peļņu.

Sekojot šiem ieteikumiem, pastāv iespēja, ka tu ne tikai spēsi saglabāt savu online pokera kapitālu, bet arī sāksi daudz biežāk vinnēt. Lai veicas!