Nav svarīgi, esi bagāts vai nabags, paēdis vai izsalcis, vecs vai jauns, taču ikkatram no mums ir kāds sapnis. Tāds ir arī totalizatora spēlmanim. Tas it kā ir pavisam vienkāršs — atrast tādu veidu, kā pārspēt bukmeikerus.

Šī mērķa dēļ tiek meklētas dažādas sistēmas, lai izdarītu īstās likmes katru nedēļu, un tad līdz mūža galam varētu dzīvot cepuri kuldams. Bet, ak vai! Šāda iespēja būtu tikai totalizatora spēlmaņa pasaku grāmatas varonim. Tomēr uzvaru totalizatorā var pietuvināt, ja ņem vērā dažus noteikumus, kas parasti ir raksturīgi veiksmīgiem totalizatora spēlmaņiem.

Atnācu, ieraudzīju, uzvarēju — šī nav ilgtermiņa formula, un to realizēt izdodas tikai nedaudziem, kuru asinīs rit kāda pilīte no Cēzara, kam pietika ar šādu stratēģiju, lai gan arī ne uz ilgu laiku. Viens no veiksmes stūrakmeņiem ir nekas cits kā pacietība. Tikai pamazītēm var sasniegt lielus mērķus.

Uzzini vairāk olybet mājaslapā!

          Spēlējot totalizatorā, jums ir jābūt ļoti disciplinētam. Ko tas nozīmē? Pirmām kārtām jau — nestrebiet karstu! Neizdariet likmes, ja jūsu emocijas kūsāt kūsā — vienalga, vai tas ir prieks vai dusmas. Jums galvenais ir turēt skaidru galvu. Un vēl — ja jums ir kāda favorītkomanda — nesapriecājieties par daudz un neizlieciet visu naudu! Dzīvē taču gadās visādi. Rezultāts var būt arī nulle pret nulli, un tas nebūt nebūs labvēlīgs jūsu maciņam.

Ja gribat laimēt ilgtermiņā, jums ir jābūt arī ļoti uzcītīgam. Tas nozīmē, ka jums vajadzētu izanalizēt, kāpēc jūs zaudējāt vienā vai otrā spēlē un turpmāk ir jābūt uzmanīgākam, liekot jaunas likmes. Viena no vislielākajām iesācēju kļūdām ir tā, ka viņi spēlē pēc sajūtām, jo ir pārliecināti, ka ir lieli speciālisti vienā vai otrā sporta veidā. Nav izslēgts, ka arī šādi kādreiz laimēsies, bet tas nekad nebūs garantēts. Varbūt var palīdzēt neliela izglītošanās? Piemēram, ir vairāki servisi un portāli, kas piedāvā noderīgu statistiku par visām pasaules vadošajām futbola komandām.

Vēl viena īpašība, kas jums būtu vajadzīga, ir pārliecība par savām totalizatora likmēm. Ja īsti neesat pārliecināts, un neesat visu aprēķinājis, tad labāk to nedariet. Jums ir jābūt pietiekami drosmīgam sekot sistēmai vai atteikties no tās. Centieties neizdarīt likmes, kas nav aprēķinātas! Un vēl — centieties tomēr visu saplānot (te arī var palīdzēt dažādi interneta saiti) un saprātīgi pārvaldīt savus naudas līdzekļus.

Ja jūs sekosiet šiem totalizatora “uzvedības noteikumiem”, tad arī ceļš uz totalizatora spēles uzvaru būs gludāks!